O Nas

Nasze początki sięgają roku 2011, mieliśmy wówczas do czynienia na rynku z ogromną ilością katalogów, które powstawały jak przysłowiowe “grzyby po deszczu“. Pierwsza domena jaka została zarejestrowana to “katalogseo24.pl” – wybraliśmy mało wówczas popularny skrypt “bacardi”, skrypt katalogu stron, który pozwalał na spore modyfikacje, miał aktywnych autorów, którzy go rozwijali, a my rośliśmy wraz z nimi. Jednak na pewnym etapie rozwoju, okazało się jasne, że jedynym słusznym wyborem jest migracja na nowy skrypt jakim był “seokatalog”, potężne narzędzie, płatne, dające możliwość dostosowania do swoich potrzeb oraz ciągle rozwijane. Z tym skryptem stron jesteśmy do dziś, autor, mimo, że zawiesił stały rozwój cały czas aktywnie wspiera użytkowników, poprzez wdrażanie poprawek bezpieczeństwa, dostosowywania skryptu do nowych wymogów np. https, certyfikaty SSL.

Aktualnie, systematycznie migrujemy na kolejny najnowszy projekt autora seokatalogu, czyli iDir.

Główne zalety iDir:

  1. Nowoczesny framework gwarantuje bezpieczeństwo, kompatybilność z aktualną wersją PHP 7.4 
  2. Wygodny interfejs 
  3. Nowy, całkowicie responsywny szablon przy wykorzystaniu frameworka Bootstrap w dwóch wersjach kolorystycznych (jasnym i ciemnym) pozwala wyświetlać stronę prawidłowo na dowolnym urządzeniu
  4. Nowe pole formularza "wyszukiwarka GUS" pozwalające użytkownikom na pobranie danych firmy za pomocą numeru NIP, REGON lub KRS z bazy danych Głównego Urzędu Statystycznego. Dane są automatycznie wstrzykiwane w odpowiednie pola formularza


Kiedy jeden katalog okazał się nie wystarczający, dokupiliśmy licencji na kolejne 19 sztuk, które mamy i użytkujemy do dziś, łącznie nasza grupa katalogów liczy 20 sztuk.

Nasze atuty:

  • dedykowane adresy IP
  • certyfikat SSL
  • Protokół HTTPS
  • Szybkie i niezawodne serwery

Rynek katalogów stron obecnie mocno się skurczył, funkcjonują obecnie tylko katalogi nadal moderowanepłatnezadbane, które są pierwszym wsparciem dla pozycjonerów. Oczywiście nasze katalogi stron należą do najlepszych w kraju, o czym świadczy zaufanie naszych stałych Klientów, w tym wielu firm pozycjonujących, zajmujących się SEO profesjonalnie od lat.